Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

OldaN ****
V kempu bývám celé prázdniny. Velký kemp u Oborského rybníka s pěknou písčitou pláží. Vodní vyžití: pozvolný vstup do vody,šlapadla se skluzavkou, paddleboardy, dětské lodičky,pramice. Nový nájemce bude zárukou zkvalitnění prostředí a nabídky kempu. Oblíbené jsou dětské šlapací káry Berg. Stánky maji dostačující nabídku a obchůdek má slušný sortiment. U hráze točí výbornou zmrzlinu. V pátek a sobotu se konají diskotéky. Nad kempem se po 15min.chůzi dostanete do Skalního města. Oblast je pro cyklisty skutečným rájem. Hned u kempu je zastávka autobusů. Vlaková zastávka je vzdálena 2km. Dá se jít částečně lesem.

Přeživší pobytu **
Letos jsme byli školou poslaní na adaptační kurz sem, do tohoto ubytování. Spokojeni jsme opravdu nebyli. Chatky byli nedostatečně vybavené. Chyběly deky a polštáře. Ze sprchy tekla ledová hnusná voda a v chatkách byla extrémní zima. Jídlo nebylo nejlepší, ale co bych vyzdvihla byly výborné palačinky. Příroda v okolí je pěkná, ale pohybují se zde nebezpeční muži s touhou unést vaše děti. Tento incident se skutečně stal. Cesty v lese jsou neoznačené a člověk se lehce ztratí. Během školní stopování jsme měli jít podle fáborků, které nějací cizí lidé stihli sundat. Celý areál je nemoderní a pamatuje ještě komunismus. Znovu bych už nepřijela, ale příroda vzhledově celkem hezká.

MarieNovotná *****
Kemp jsme navštívili minulé léto. Velmi jsme si to užili. Sice je zázemí starší, ale majitelé se velmi snaží kemp udržovat v čistotě.

Jane *****
Navštívili jsme v červenci, naprostá spokojenost se vším.

Petra C. *****
Kemp v krásné přírodě. Příjemná obsluha v restauraci. Určitě se zase do Holan vrátíme!

Radek ****
Byly jsme zde 5 dní z karavanem za nás velice pěkný kemp.Perfektni personál.

Petr Polák ***
Není moc co hodnotit.Stravili jsme v kempu jen jednu noc jako nouzové řešení.Personál super a toalety čisté

Jana **
Chatky jsou dost retro.Nešlo mít před chatičkou stůl a židle..Ale sociálky čisté.

miuše jelínková ****
Byli jsme tam 3dny s karavanem, příjemné prostředí klid a zábav

Gregory *****
We were there during the September long weekend, and we had the pleasure of staying there. A remote and quiet place with no crowded fields for tents, clean toilets, and the possibility to swim, a restaurant where you can eat and drink is really nice. You can start many bike trips from that place. Good place to be back there.

Nejvíce zobrazované:

Camping & Restaurant BEZDREV

Hluboká nad Vltavou 2142x

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 2077x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 2063x

Nejlépe hodnocené:

Camp Horní Lipka

Králíky 4.85 bodů

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.77 bodů

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 bodů

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.71 bodů

Poslední rezervace:

Termín od 2026-07-06 | Autokempink Dřenice
3 erwachsen+ 2 Kinder

Termín od 2026-07-04 | Kemp Poslední štace

Termín od 2026-06-11 | Koupaliště a chaty Sloup v Čechách

Termín od 2026-05-30 | Kemp Krumlov
2 chatky pro 6 + lůžkoviny

Termín od 2026-04-02 | CAMP HERZOG
1xstellplatz kleiner bus

Termín od 2026-06-20 | Autokemp Merkur Pasohlávky
Bungalowy 2 People

Termín od 2026-07-25 | Kemp Kajlovec
4L chatka s přistýlkou, lůžkoviny

Termín od 2026-05-28 | Kemp Pod hrází
2 chatky pro 6 + lůžkoviny

Termín od 2026-07-18 | KEMP Pod Smrkem
Ten bunbalovi pokoj

Termín od 2026-07-13 | Autokempink Dřenice
3 erwachsen+ 2 Kinder




Recenze, názory, diskuze

Kemp Rusava, Rusava

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Kemp Rusava

Okres: Kroměříž
23. 07. 2023
Od: Lukáš

Jak píše pan Jindra. Jezdíme tam každý rok, ale elektřina hrůza. Opravdu pár antonícků navíc by neškodilo. A myslím že pro obec by to neměl být problém udělat

Kemp Rusava

Okres: Kroměříž
01. 07. 2023
Od: Jindra

Na to,že se tento kemp upravoval,tak by patřily aspoň 4 přípojky(antoníčky) a ne jenom jeden,uprostřed!!!!Jinak by to byl hezký kemp!

Kemp Rusava

Okres: Kroměříž
21. 08. 2022
Od: Miloš

byli jsme spokojeni

Kemp Rusava

Okres: Kroměříž
19. 07. 2022
Od: Jarda

Pro ty co hledájí skutečnou pohodu a klid ke kempování a vyhýbají se komerčnímu cirkusů neomaleců, výlety, procházky,houbaření, koupání, cenově velmi dobré, zázemí dostačující a čisté.

Kemp Rusava

Okres: Kroměříž
11. 09. 2021
Od: Karel

Už jsme v kempu Rusava j,sme byli několikrát a vždy jsme byli moc spokojeni. Kvalita služeb se zlepšuje. Jen tak dále.

Kemp Rusava

Okres: Kroměříž
12. 09. 2010
Od: pazdera

o prazdninach jsem tady prozil tyden byl jsem velice spokojen super bazen