Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Diskuze, recenze, názory

Autocamp Wilsonka na Dalešické přehradě, Hartvíkovice

Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli.. Vložit nový názor »

06. 07. 2019
Od: Karel Štěpán

Kemp průměrný,ale hezký za dobrý peníz.Hezká příroda.Za mě minus za stravování samé polotovary a ještě obsluha se vás snaží ošulit při vracení peněz každý den se mi to stalo jednou a nedal jsem si říci a poslal jsem dceru ať mi koupí dobré bramboraky ???????????? a hned ji vrátila o 20kč míň tak mě přešla chuť na ty suprové bramboráčky ????

26. 07. 2015
Od: dana

neni dodrzen nocni klid a ukrutny neporadek po diskotekach

14. 01. 2014
Od: Beinhauer

pod Wilsonovu skalu jsem jezdil za mlada na tremp.proto se rad kazdorocne vracim i do kempu.i pro moznost kotveni a provozovani lode.obsluha,zarizeni na urovni.z Brna je to kousek,takze všechno o.k.

02. 08. 2012
Od: Martin

Tento kem ROZHODNĚ nedoporučuji.Již léta má pověst zařízení v němž si nezletilí testují co vydrží oni a okolí.Viz alkohol,hory pet flašek,hluk až do rána.Viz poslední akce Mis Pláž.Kdy opilec projel stany autem.Tyto víkendy se opakují se železnou pravidelností za tiché asistence lídí z recepce kempu!

28. 07. 2012
Od: davidoff

letos poprvé v červenci, hnusná voda, hodinu fronta na osprchování, sociální zařízení špinavé, ještě že dobře vařili v restauraci,hrozný kemp, již nikdy více

25. 07. 2012
Od: dana fialová

už jezdíme na dalešickou přehradu 15let a letos tam jedem zase,pořád se tam vřacíme moc se nám tam líbí?je tam pekné koupání,příroda a rybaření....

10. 03. 2012
Od: Dana

Dobrý den, kemp má velké a čisté sociálky.
Bohužel co se týče možnosti stravování,
nákupu potravin /zeleninu a ovoce asi neznají/v tomto směru
horší kemp neznám. Voda je na koupání jen pro plavce. Děti se koupou ve vodě nebo spíš
bahnité kaši.
Dobrý relax na víkend s jídlem sebou.

08. 02. 2012
Od: Jabagobh

Najdu někde program kempu ?