Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Danuše ***
Zklamání za dost vysokou cenu,navonění všech chatiček silnou aviváží,v případě alergie pobyt ve dne i v noci nemožný,jedna noc strávena v autě,druhý den odjezd z kempu,nemožnost dobití baterií elektrokol,strava v restauraci chutná.kemp pouze pro mladší generaci

Danuše ****
Kemp je pro méně náročné turisty,což odpovídá nám,manžel tremp,šlo by trochu vylepšit stravování,jinak spokojenost

Danuše ****
Pobyt v kempu a hlavně stravování v místní restauraci byl nádherný

ALTAIR ****
Kemp jsme navštívili v 07/2023 -na dvě noci -přijemný, ochotný personál, jednoduchý, ale klidný, čistý kemp

Zdena Šmídová *****
Byli jsme zde 2 noci na školním výletu. Spokojenost s ubytováním, sociálním zařízením, s panem vedoucím, který nám vyšel ve všem vstříc. Vše čisté, celý areál upravený. Možnost výletů do okolí. Velká výhoda koupaliště a dobrého občerstvení(pan vedoucí nám připravil i velmi chutné obědy a večeře na přání). Moc děkujeme. Studenti a učitelé gymnázia z Brna

Renata ***
Byly jsme ubytování 7dní. V chatce pro 5. Rok 2013.Chatka byla čistá, dostatečně velká. Kemp byl čistí, jídlo dobré. Běžně potraviny bez problémů k sehnání. Plus věci navíc. Koupaliště je menší ale moc hezké. Voda sice studenejší. Zátoka krásná, jen pro koupání doporučuji boty do vody. Jsou tam kamínky. Okolní vyžití je parádní. Spousta památek, muzeí atd. k vidění. Kemp mohu doporučit, určitě v budoucnu zavítáme zas.

Hela ****
Vyslala jsem tam babičku s dětmi a byli moc spokojený. Výhoda bazén v kempu a restaurace v okolí.

Martina ****
Dovolená na motorkách, bylo tam krásně, velice ochotná paní v restauraci. Akorát by to chtělo zlepšit toalety.

Kopel Jaroslav *****
Týdenní pobyt s karavanem byl plný zážitků jak na vodě, ve vodě a na výlety na kolech na všechny směry a spokojení. Kemp je super, hlavně přes pracovní dny kdy je klid a kdy nejsou ubytování ,, kepiči".

Tomas *****
Jsem tu ubytovan pokazde na srazu veteranu. Super ubytovani,prijemne zachazeni.Cistota, klidek atd. ???????????? Letos se opet tesime.



Recenze, názory, diskuze

Autokemp Zvůle, Kunžak

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Autokemp Zvůle

Okres: Jindřichův Hradec
12. 09. 2023
Od: Hanka

Letošní rok jsme byli v kempu poprvé. Jídlo v restauraci vynikající, hlavně borůvkové knedlíky. Ubytování dostačující. Každý večer oheň a posezení s příjemnými sousedy. Dětem se tam moc líbilo. Hezké hřiště. Krásné místo, okolo lesy, hezké procházky do okolí. V blízkosti další kemp, kde byla výborná zmrzlina. Určitě se tam ještě někdy vrátíme. V týdnu hrála v restauraci i živá hudba. Všichni byli spokojeni.

Autokemp Zvůle

Okres: Jindřichův Hradec
04. 08. 2023
Od: Laďka

Letos jsme navštívili poprvé a i když nám počasí vůbec nepřálo, moc se nám tam líbilo. Pěkné ubytování, super sociální zázemí, dobrá kuchyně a na dnešní dobu velice příznivé ceny. A jelikož jsem chytli i úžasné sousedy v chatce, tak jsme si to opravdu užili. Za mě určitě doporučuji ????

Autokemp Zvůle

Okres: Jindřichův Hradec
06. 08. 2017
Od: Klouda Jan

Zdravim všechny příznivce cempování na Zvuli sem jezdil od mala každým rokem s rodici pak se svimi detmi a brzy už i z vnoucaty prostě perfektni po všech stránkách.moc se těšim 9.8 což je ve středu sem tam.čus všem dobrým lidičkám.

Autokemp Zvůle

Okres: Jindřichův Hradec
31. 08. 2014
Od: eva rosova

Kemp Zvule nadherny jezdime tam uz pres 30 let voda cist a a hub mnoho i dnes koupani skvele a personal mily ao ochotny

Autokemp Zvůle

Okres: Jindřichův Hradec
08. 05. 2012
Od: Iveta

Dobrý den,máme zájem o ubytování na 14 dní v chatě se soc.zařízením v měsíci červenci nebo v srpnu.Jsme 2 dosp.+2 děti(4a8let)Napište mi prosím, zda máte volných 14 dní v kuse a cenu za pobyt.Děkuji Iveta

Autokemp Zvůle

Okres: Jindřichův Hradec
27. 07. 2011
Od: pejcal

dobrý den ,máte volný termín od 20.8.do 27.8. v chatkách pro 4 a kolik by to stálo .Děkuji .

Autokemp Zvůle

Okres: Jindřichův Hradec
03. 08. 2010
Od: smoula00

nejlepsi kemp co znam.uz tam jezdim 10 let

Autokemp Zvůle

Okres: Jindřichův Hradec
26. 08. 2009
Od: Standa

Milý Fráňo letos jsem projel republiku a byl jsem s rodinou a naší tříletou dcerou pod stanem 3týdny a spali jsme pod stanem na Zvůli a nezdá se mi dát 2OOkč za den za 2x dospělí,rodiný stan,auto, možná je v tom vašem kempu u Čistý levněji,ale po mých zkušenostech se stanováním patříZvůle mezi nejlevnější v republice,je pravda že těch toitoi by mělo být víc a vyvážet častěji, ale jinak je to pěkný a klidný rodiný kemp už jsem tam byl 7x a pokud nejsi extra náročný tak zvůle je super. Tvůj názor ti neberu pokud máš oblíbenější místo tak si jezdi tam, ale neodrazuj ostatní ať si udělají názor sami.Znám lidi co jezdí na Zvůli 25let a jsou spokojeni. Příznivcům Zvůle zdar!!!!!!