Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Nejvíce zobrazované:

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 2567x

Kemp Keramika

Hracholusky 2084x

Vranovská pláž - Holiday park

Vranov nad Dyjí 1931x

Nejlépe hodnocené:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.46 bodů

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 bodů

Recenze:

Klára Vránová *****
Byli jsme zde 3 dny v období 4/2024 a byly jsme náramě spokojeni, dobré jídlo, personál a čisté sociální zařízení. Příroda překrásná.

Zdenek *****
Zavreny uz 10 let, chatra, uvnitr stale plne vybaven.

bydlík ****
Od roku2023 jezdíme jen sem a i syn zde byl s dcerou na týden, vždy s karavanem. perfektní a majitelé jsou v pohodě a i velice vstřícní. A o pivu nelze mluvit ,,skvělé,,

Jinek Zdeněk **
záchody 300m od hospody. Obsluha bídná,vypelichanej pes majitele zabírá místo a majitel je hulvát.

Vladimír Gavriněv *****
Strávili jsme zde s manželkou tři dny ubytovaní v pokoji a byli jsme naprosto spokojení. Zařízení pokoje, kuchyněk i koupelen a záchodů výborné, vše stoprocentně funkční a dokonale čisté. Při srovnání s kempy v Rakousku, Německu i Švýcarsku obstojí výborně. Velice rádi přijedeme znovu.

M.K. *****
Do kempu jezdíme minimálně jednou ročně, letos se k vám dostaneme snad dvakrát, už jsem si domluvila dovolenou v práci :-) chtěla bych tímto poděkovat majiteli kempu za to že úroven kempu stále zlepšuje a čistota je zde na prvním místě a v hodití chatičce jsme se cítili skvěle, nové, čisté. Doporučuji a naši mladí k vám jedou za měsíc.

marketaendler ****
Hezké a čisté chatky, doporučujeme.

Drahoslav Laško ****
Jezdím tam už tři roky.Za mě úplná spokojenost.Všem doporučuji.

Vojta Š. *****
Upravené plochy, dobrá restaurace- domácí kuchyně - skvělá a velké porce.

Václav Krpejš *****
Super místo, perfektní zázemí, funguje v souladu s přírodou, výborná domácí kuchyně, převážně z vlastních zdrojů, vřele doporučíme rodinám s dětmi, cyklistům, vinařům. Moc děkujeme.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Kemp Obora Veltrusy

Okres: Mělník
11. 09. 2021
Od: Elen

Byli jsme zde na jednu noc. Chatka pro dva skromně zařízená, nejlepší bylo ohniště, které je přímo u vody. Ve sprše tekla tepla voda, ale z venku bylo videt. A nejvíce mě mrzelo, že nebyla v provozu hospoda přímo v kempu. Museli jsme si k ohni nakoupit pivo v plechovkách. Zkrátka kemp, o který se moc nestará, ale pro nenáročné klienty je vyhovující. (12)Všechny recenze »

Kemp Domaslavice

Okres: Frýdek-Místek
11. 09. 2021
Od: Gotthardová

Super dovolená, milí lidé, jídlo dobré, jen nejde platit kartou. Zase dojedeme ???? (7)Všechny recenze »

Autokemp Kokořín

Okres: Mělník
11. 09. 2021
Od: Šárka

Tento kemp jsme navštívili během prázdnin 2021. Kemp je v úžasném prostředí. Klidné místo, obklopené skalami. Kepm je čistý, sprchy nové, toalety starší. Vše čisté. Personál příjemný a ochotný. Kemp určitě navštívíme znovu. (8)Všechny recenze »

Autokemp Seč Pláž

Okres: Chrudim
11. 09. 2021
Od: Altair

Kemp zaměřený více na rodiny s dětmi, ne pro starší osoby - kemp je v docela strmém svahu, poměrně málo míst/cca 8/ pro karavany a zaparkovat na místo určené pro karavany - docela problém /jak se stočit a najet, všude jsou auta, stany, ohniště, děti .../ kemp jsme si nevybraly (8)Všechny recenze »

11. 09. 2021
Od: Magdalena

Super Camp pro rodiny s dětmi .....i přehrady fest.....na pláži (19)Všechny recenze »

Autokemp Jezero

Okres: Opava
11. 09. 2021
Od: Kateřina Sojková

Byli jsme spokojeni až na jednu věc. Díky rekonstrukci se pouštělo do kempu až v 17.00, takže jsme museli čekat čtyři hodiny. Bohužel nám tuto informaci neřekli při telefonickém objednání. Jinak super. (14)Všechny recenze »

Sportovní areál Litohoř

Okres: Třebíč
11. 09. 2021
Od: Pavel

Byl jsem v areálu v hotelu, v srpnu 2021. Chaty byly obsazené všechny, hotel téměř také. Zařízení pohodlné, koupelna funkční teplá voda atd. Sportovní zařízení - kurty na tenis, plážový volejbal a další - bylo využívané intenzivně. Měl jsem polopenzi, s jídlem a chováním personálu jsem byl spokojen. Prostředí venku i uvnitř je udržováno čisté. Budeme se tam vracet. Pavel (2)Všechny recenze »

11. 09. 2021
Od: Dita Hajducká

Strávili jsme v chatové osadě Jachta krásný týden v srpnu 2021.Byli jsme poprvé a neskutečně nadšený. Chatka,čistota okolí,super zábava, vyžití pro děti. Za nás opravdu skvělý týden, který si zopakujeme příští rok. (13)Všechny recenze »

chaty diana1 MACHOVO JEZERO

Okres: Česká Lípa
11. 09. 2021
Od: Petra

Pěkné, vše čisté, majitel ochotný, vše vysvětlil a poradil. Klidné a přitom vše v dosahu. Mimo hodnocení: Opravte si ten překlep v nadpisu (napsáno - vyše hodnocení) (4)Všechny recenze »

11. 09. 2021
Od: Simona

Super pojedeme znova, personál skvělej. Tak jsem se dlouho nenasmala. Paní uklízečka a lidí co k ní patří zdravím. Jídlo dobré ceny a tak i ubytování v chatkách. Už se s vnučkou těšíme na příští leto (5)Všechny recenze »