Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Slevy/Akce
Hledat Schránka(0) Mapa

Diskuze, recenze, názory

Zde můžete vložit Váš příspěvek i s fotem, kde jste byli, co jste viděli.. Vložit nový názor »

ATC Radešov

Okres: Klatovy
16. 10. 2018
Od: schmidt, karl- marx- stadt

War von 1975 bis 1983 immer in Radesov (mit meinen Eltern, großem Steilwandzelt, Dalmatiner und Trabbi/ Zastava). Nach 1990 war ich noch 5x zum Camping dort. Die Autotaboriste ist meine 2te Heimat, Kasperke Hory wird mein Wohnort nach Erreichen der Altersrente. Ich liebe den Campingplatz und möchte 2019 mit lieben Freunden, 2 Kindern und 3 Hunden dort wieder richtig schön Urlaub machen.

ATC Radešov

25. 07. 2017
Od: Thomas

Ist ein schöner platz. Alles sehr sauber. Nette Belegschaft.

ATC Radešov

10. 07. 2017
Od: Ivet

V tomto kempu je vždy skvěle jezdim sem od mala, akorát kdyby trochu stáhli tu cenu elektřiny.

ATC Radešov

12. 01. 2015
Od: Lukáš Janů

V tom to kempu není co dodat, příjemná a krásná příroda,klid a pohoda. Je to můj nej kemp kde jsem vůbec kdy byl. Děkuji za krasný lidový kemp.

ATC Radešov

16. 08. 2014
Od: Pavlína

Do tohoto kempu jsem jezdila s rodiči na pravidelnou dovolenou už jako malá holka a nyní sem jezdím s mou rodinou je to tu super klid,čisto,příjemný personál a neuvěřitelně nádherná krajina.Pro rodiny s dětmi vřele doporučuji.

ATC Radešov

08. 07. 2014
Od: Petses

Do tohoto kempu jezdím od svých 4 let,ještě tu žádný kemp ani pořádně nebyl a musím říct,že to prostředí a klid je k nezaplacení jen kdyby vedení napadlo udělat více přípojek na elektřinu pro karavany .

ATC Radešov

05. 08. 2013
Od: Vlastimil Štajner

V tomto kempu jsme byli už i vloni i letos od15.7.-20.7. Krásná příroda hezké prostředí a to důležité je personál. Ochotní a milé prodavačky v kiosku? V šude čisto no prostě paráda?

ATC Radešov

13. 07. 2011
Od: Hana Balášová

Chtěla bych se informovat,zdali by byla k mání chatka pro tři až čtyři osoby od30.7 do 4.8.2011 a za kolik by stála.děkuji za odpověd´.Balášová