Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Nejlépe hodnocené:

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.46 bodů

Eurocamping Bojkovice

Bojkovice 4.43 bodů

Recenze:

Bobo ****
Pěkný malinký klidný kempík s koupánim,skvělé ceny,výborná česká kuchyně,koupání

Liba *****
4.5.2024 byli jsme zde poprvé, naprostá spokojenost. Krásný cisty kemp, sociální zázemí, čistota všude. Pro mě absolutní šok, TV v kuchyňce, paráda.

Petr Král ****
Krásné místo, dobrá kuchyně

Jana Cingelová ***
duben 2024 - plíseň na odpadových rourách, stará okna nešla otevřít, kohoutky nešly dotáhnout (náročné pro menší děti), mravenci…standard je dnes jinde, nutná rekonstrukce ubytování na velkých domech. Okolí moc pěkné, areál ale málo udržovaný.

Hana *****
Byli jsme zde po druhé a rádi se zase s karavanem vrátíme. Pro nás super klid, relax u vody a ohniště. Paní majitelka fajn člověk. Děkujeme.

Hana Šušolíková ****
Kemp je celkově dobrý, vaří tu na výbornou a váběr je z několika druhů chatiček od základních po vybavené téměř jako apartmány. Ceny stejné jako minulý rok.

Klára Vránová *****
Byli jsme zde 3 dny v období 4/2024 a byly jsme náramě spokojeni, dobré jídlo, personál a čisté sociální zařízení. Příroda překrásná.

Zdenek *****
Zavreny uz 10 let, chatra, uvnitr stale plne vybaven.

bydlík ****
Od roku2023 jezdíme jen sem a i syn zde byl s dcerou na týden, vždy s karavanem. perfektní a majitelé jsou v pohodě a i velice vstřícní. A o pivu nelze mluvit ,,skvělé,,

Jinek Zdeněk **
záchody 300m od hospody. Obsluha bídná,vypelichanej pes majitele zabírá místo a majitel je hulvát.



Recenze, názory, diskuze

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Pro vložení recenze klikněte na kemp nebo ho najděte..

Chatky Budovy

Koupaliště a kemp Zákupy

Okres: Česká Lípa
07. 09. 2021
Od: Mirka

Byli jsme v chatce, Chatky čisté. Jen by to chtělo trochu investovat do oprav. Dveře na záchod nešly zavírat, vchodové dveře špatné zamykání. Paní která to má na starost zamykání vyřešila. Jinak kemp pěkný, klidný , restaurace. Je to klidné místo pro rodiny s malýma dětma. (7)Všechny recenze »

Stanový kemp Suchý

Okres: Blansko
07. 09. 2021
Od: Pičma

Jezdíme sem už nekolik let a je to tady super. Mohla by sice být normalni restaurace, ale zase je zde dost rychlého občerstvení. Lepší sociálky mají v noci a hodinu přes oběd zavřeno, ale ty staré nejsou zase tak špatné, aby se to nedalo.. (38)Všechny recenze »

Autokemp Višňová II

Okres: Rakovník
07. 09. 2021
Od: Hanys

Kemp jsme využili na dvě noci při splouvání Berounky. Pohodový kemp, dobrá zábava i personál. (29)Všechny recenze »

Koupaliště Sloup v Čechách

Okres: Česká Lípa
07. 09. 2021
Od: Tereza

Psala jsem e mail volala několikrát nikdo nebral neodepisoval kemp pry pěkný ale nejeli jsme nekomunikace mě odradila za mě tohle neprofesionální přístup (19)Všechny recenze »

Camping Rožnov

Okres: Vsetín
07. 09. 2021
Od: Bílek Milan

Byl jsem zde s 11-ti letým vnukem a i on mi sdělil, že tento kemp, byl nejlepší z mnoha, ve kterých jsme trávili dovolenou. Nelíbilo se mi jen jedno, to, že někteří návštěvníci, neodstraní ekskrementy svích psů i když se pes vykálí, před cizí chatkou. Kemp doporučuji. (28)Všechny recenze »

Autocamp Jenišov - Lipno

Okres: Český Krumlov
07. 09. 2021
Od: Lada Neubauerová

Kempu nelze nic vytknout.Čistý ,dobře vybavený .Malý obchůdek nabízí v dostatečné míře základní potraviny a skvělé pečivo.V restauraci moc dobře vaří,vše je čerstvé a personál restaurace je velmi milý a ochotný. Už se těšíme na příští léto. (27)Všechny recenze »

Tábořiště U Včelky

Okres: Chomutov
06. 09. 2021
Od: Petr Hájek

Naprostá pohoda majitelů a perfektní prostředí . Doporučuji všem . (25)Všechny recenze »

Kemp Pension Dana Troja

Okres: Praha-město
05. 09. 2021
Od: Josef kobza

Super kemp...čisto .klid.vše na 100proc. Doporučujeme !!! Lepší není ve Praze (4)Všechny recenze »

Kemp Měruše u pískových jezer

Okres: Jindřichův Hradec
05. 09. 2021
Od: Petr

Ochota a přístup personálu strašná a arogantní. Sem už nikdy více! (9)Všechny recenze »

05. 09. 2021
Od: Peter

Unser zweiter Urlaub auf diesem Platz. Und wieder waren wir absolut zufrieden! Für uns wichtig: Die Barrierefreiheit auf dem Platz! Behindertengerechte Duschen und WC's (Euro-Schlüssel), gut ausgebaute Wege auf dem Campingplatz und rund um den Kristynasee, sauberes Wasser und ausreichend Gastronomie. Es gibt Sandstrände, reichlich Sport- und Spielplätze und neuerdings eine Busverbindung zum Bahnhof in Hradek n.N. Absolut empfehlenswert! (8)Všechny recenze »