Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Anna *****
Jezdíme zde každý rok a stále něco vylepšují, kemp se pořád rozvíjí, což je super! Je zde klid, vybavenost perfektní, personál příjemný, pejsci zde můžou, což je velké plus. Mile nás překvapily animační programy pro děti, určitě super nápad. Kemp doporučuji!

Wiky *****
Úplně top přístup, nic není problém, zvířátka vítány co víc si přát ❤️❤️ team Black Unicorn 🦄💙😍

Jindřich ****
Kempy jako tento je skvělou volbou pro ty, kdo chtějí spojit pohodlí s dobrodružstvím. Kemp má svou atmosféru a zázemí. Cestování s obytným vozem ale dává člověku větší svobodu. Nejste pak vázaní na jedno místo a můžete objevovat nové lokality podle libosti. Pokud nemáte vlastní karavan, skvělou možností je pronájem obytných vozů, díky kterému si můžete vyzkoušet tento způsob cestování bez velké investice. Osobně jsem si zapůjčil karavan z https://www.reslgroup.cz/pronajem-obytnych-vozu. Byl to super zážitek.

Jana Šulcová ****
Byli jsme zde na prodloužený víkend a vše super. Mohu jen doporučit a určitě se vrátíme.

Aleš Rulák ****
Super lidi.Super čistota. Můj příběh byl,že jsem se pohádal se ženou a šel pryč.Po asi 25 ti km jsem měl dost a neměl kde spát.Potkal jsem chlapíka,ten mě nasměroval do kempu.Byla noc, přesto mě ubytovali.Ještě jednou děkuju.A.

Frank Naumann ****
Hi, wir sind mehrfach im Jahr auf diesem bezaubernden Platz mit einer unbeschreiblich magischen Energie, besonders im hinteren Teil links am Fluss. Seit Jahren campen wir das Campingjahr hier im Mai mit der Gruppe offiziell an und im September ab. Schade nur, dass der Platz im Winter geschlossen ist. Was hier ab und an als kleiner Makel beschrieben wird, die Einfachheit der Toiletten und Duschen, sehen wir als kleinen Schatz. Auch das Einfache schätzen wir hier, so auch das sehr nette Personal, die traumhafte Umgebung und super schöne Wanderwege und Felsen zum Kletter. Wir kommen immer wieder gern hier an und jedes Mal geht das Herz auf! Vor allem, weil auch die vielen tschechischen Gäste immer ein Lächeln im Gesicht tragen. Glückliche und zufriedene Menschen halt...

Andrea Štrynclová *****
Strávili jsme zda s vnučkou pár dní v létě a rádi se zase vrátíme, majitelka vstřícná, chatky čisté.

Jaroslav ***
Byl jsem tu na dovolené v červenci 2024 a letos příjedu také. Vždy si najdu kemp a jezdím na výlety v okolí. Líbilo se mi tu.

Frantisek *****
Rok 2o24,zari,tyden na rybach,pobyt obsluha a okoli super. Dalsi rok to opet jisti. Dekuji

Eva **
Bohužel jsem nebyla spokojená, a to nejsem náročná, ale čistotu v chatkách si představuju jinak, a ochota pana majitele byla hlavně k cizincům, a proti nic také nemám ale automaticky předpokládal, že my jako Češi budeme jen a jen šetřit, a to mě mrzí, že hází všechny našince do jednoho pytle. Byli jsme zde v srpnu. Hodnotila bych dřív, ale omezily mě zdravotní komplikace a zcela jiné starosti ..... Chtěla jsem i odjet, ale nakonec mě přemluvili zůstat, rodina. Ale já osobně už se sem nechystám. Jediné, co zde chválím, je hezká údržba venkovního areálu. A čistota na venkovních toaletách a sprchách. Možnost venkovních her. V chatkách wc skoro nedrží, a sprcha ani nemluvím.... V chatce bylo i hnízdo vos, ale majitel nabídl v případě dalších bodanců náhradní chatku.

Nejvíce zobrazované:

Camping Olšina - Lipno

Černá v Pošumaví 2732x

Kemp Fousek

Dráchov 2296x

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 2092x

Kemp Keramika

Hracholusky 2084x

Nejlépe hodnocené:

Kemp a penzion Harasov

Harasov 4.77 bodů

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.64 bodů

Karavan Kemp Zlosin

Velké Losiny 4.62 bodů

Autocamp Jenišov - Lipno

Horní Planá 4.6 bodů

Poslední rezervace:

Termín od 2025-08-04 | Autokemp Kačer
4 lůžková chatka - 2 dospělí + 2 děti

Termín od 2025-07-26 | Autokemp Na Terasách
4l chatka s led.+soc. zař.

Termín od 2025-06-06 | Vodácké tábořiště Loket
3 für Wohnmobile 1für Wohnwagen 2 Zelte

Termín od 2025-07-27 | Camping Terasy
4L chatka 3 osoby

Termín od 2025-05-09 | Kemp Rychta
3 x 2 Personen

Termín od 2025-07-10 | KEMP Pod Smrkem
5 lůžková chatka

Termín od 2025-07-04 | Chatkový Kemp Bucek
4x 3L chata

Termín od 2025-04-19 | Kemp Pension Dana Troja
1 Stellplatz mit Strom und Wasser

Termín od 2025-07-05 | TRANSKEMP Hracholusky
2 místa

Termín od 2025-03-03 | Autokemp Křivonoska




Recenze, názory, diskuze

Kemp DUHA, Rožmitál pod Třemšínem

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Kemp DUHA

Okres: Příbram
20. 02. 2014
Od: Jana Poláková

Ráda bych se zeptala, jestli kemp funguje a je možné objednat chatku pro 2 osoby od 6. do 10. července 2014.
J. Poláková

Kemp DUHA

Okres: Příbram
15. 07. 2013
Od: Jiří Hnilička

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat zda je kemp v provozu. Není zde žádný bližší kontakt. Děkuji za odpověď.

Kemp DUHA

Okres: Příbram
03. 07. 2013
Od: Marková Věra

Prosím o zaslání tel. čísla na kemp DUHA na výše uvedený e-mail, případně volejte na 601 581 501, prosím o hodně brzkoz odpověď,
děkuji, Marková

Kemp DUHA

Okres: Příbram
18. 04. 2013
Od: Chladek

Mam zajem o mesicni pobyt (mesic kveten)cca 6 lidi.Zajima mne cena.tel.739336504

Kemp DUHA

Okres: Příbram
19. 06. 2012
Od: Karlík

Dobrý den.
Kde se kemp vlastně nachází? Rožmitál nebo Hutě nebo tábořiště Duha? Za 14. dní potřebuji přespat ve stanu 1. noc - nejraději táb. Duha.
Děkuji. Karlík, tel. 602813344

Kemp DUHA

Okres: Příbram
25. 08. 2011
Od: Monika Petřeková

Dobrý den. Je možné,abyste mi zaslali kontakt na majitele či správce areálu?
Děkuji, Petřeková

Kemp DUHA

Okres: Příbram
22. 06. 2011
Od: Marvan

Před třemi týdny:Sociálky - špína ,myši.Bazén - hnus!Kemp DUHA = FUJ!!!

Kemp DUHA

Okres: Příbram
17. 06. 2011
Od: marvan

Ani tam nejezděte je to hrůza.Hygiena na urovni neudržovaných veřejných záchodků,bazén neprůhledný,všade myši!