Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

D.V. ****
Byli jsme v srpnu i s vnukem vše o.k. jen počasí nebylo nic moc,ale to sičlověk nevybere. Jen k jezeru pěšky se to dalo docela šlapat,lepší bylo jet autem. Jedna restaurace s hotovkama kde se dobře vaří a velké porce, tam jsme chodili nejčastěji. Jako zábava minigolf.

Dagmar *****
Příjemný pan domácí , ve všem nápomocný a chatky čisté

Lucie *****
Klidný a čistý kemp, sociálky čisté několikrát za den uklizeny. Ochotný personál, skvělá hospůdka, přijatelné ceny. Byli jsme nad míru spokojeni.

Renata *****
Byli jsme zde na školním výletě, vše bylo perfektní, včetně objednaných aktivit, výborné jídlo, příjemní a milí hostitelé. Vřele doporučujeme.

Lentila *****
Klidné a čisté ubytování. Každý rok ukončení vodácké jízdy. Personál velice ochotný a kuchyň výborná.

Milan ***
V chatce rošty a matrace by potřebovaly vyměnit, přijeli jsme s bolavými zády domů, lednice zapáchala. Jinak krásné prostředí.

Naďa ****
Kemp jsme vybrali pro blízkost Hodonína (kde jsme měli předem domluvenou akci) ,nebyl ještě moc obsazený, milá paní majitelka, ubytování jsme měli své-v karavanu, s sebou kola, takže jsme celé dny podnikali výlety , nebyl ještě bohužel napuštěný bazén, jinak spokojenost..

Naďa *****
Byli jsme spokojení, klidný kemp na kraji Litomyšle, přesně tak akorát pro návštěvu města i hudebního festivalu, ochotný a vstřícný personál, ubytování jsme měli své-v karavanu, sociální zařízení jsme používali-pěkné,

Maděra Miloslav ****
Byli jsme zde na 2 noci,chaty čisté umývárny a wc též,restaurace otevřena,vše v pohodě,byli jsme spokojeni.

Křiṣ̌tal a Rabenstein *****
Pěkny klidny kemp příjemnị majitele a velka spokojenost budem se Tam rádi vracet

Nejvíce zobrazované:

Chatová osada Olešná

Frýdek - Místek 2848x

Autocamping Rozkoš

Česká Skalice 2845x

Kemp Hejtman Jih

Chlum u Třeboně 2837x

Nejlépe hodnocené:

Camping Matyáš

Vrané nad Vltavou 4.82 bodů

Minikemp Harta

Leskovec nad Moravicí 4.75 bodů

Kemp pod Pustevnami

Prostřední Bečva 4.73 bodů

Pension a Kemp Vyhlídka

Stará Oleška 4.73 bodů

Poslední rezervace:

Termín od 2025-09-20 | Autokemp Bílina Kyselka
2L chatka

Termín od 2025-09-13 | Autokemp na Krásném
Obytný přívěs

Termín od 2026-06-18 | Autokemp Merkur Pasohlávky
bungalow 2 persons

Termín od 2025-09-14 | Karavanové stání Škodaland

Termín od 2025-08-30 | AUTOKEMP Liberec
1 Stellplatz mit Strom, 2 Erwachsene, keine Kinder, keine Tiere

Termín od 2025-09-08 | Kemp Pod hrází
5 míst pro stany, 10 dospělých

Termín od 2025-09-19 | Camp Strážnice
Jeden stan auto 2x dospělí 2x deti4 l chatka

Termín od 2026-07-04 | Kemp Obora Veltrusy

Termín od 2025-08-30 | CARAVAN PARK - YACHT CLUB
Camping var ( camper)

Termín od 2025-09-15 | Kemp Chatky Nové Město
2 osoby, lůžkoviny.




Recenze, názory, diskuze

Chatová osada U Lesa, Vranov nad Dyjí

Viděli jste pěkné místo.. napište co se vám líbilo,
Bylo někde něco špatně.. napište co se vám nelíbilo,
např. ubytování, jídlo, soc.zař., personál, počet hvězdiček dávejte podle všeho ne hned 1 nebo 5.
Vložit nový názor »

Chatová osada U Lesa

Okres: Znojmo
31. 08. 2024
Od: Hana Vávrová

V kempu jsme byly spojeny. Všude čisto. Umístění nám vyhovovalo, kousek od přehrady, ale soukromí a klid. Chatky skromně vybaveny, na odpočinek po výletě dostačující.

Chatová osada U Lesa

Okres: Znojmo
10. 05. 2017
Od: Berny

V průběhu svého života jsem hodně cestoval a vzhledem k tomu, že spím rád v kempu, jsem za ty roky navštívil možná i několik set kempů v různých zemích, hlavně v Severní a Jižní Americe. České kempy však v oblibě nemám. Jsou všechny téměř stejné. Bývalé rekreační středisko ROH postavené za hluboké totality, vybydlené chatky s rozvrzanými skříněmi, matrace často ještě ty původní, chodníčky a podezdívky již notně ohlodané zubem času, záchody se uklízejí jednou denně a údržba vegetace se omezuje na sekání prořídlé trávy. Chaty u Lesa se z tohoto stereotypu nijak zvlášť nevymykají, ale najdete zde řadu věcí, které přece jen potěší, i když se jedná spíše o drobnosti. V každé chatce je nádobí, dvouvařič, rychlovarná konvice a lednice. I v o dost chudším Chile je takové vybavení v chatkách sice běžné, v Čechách však nikoliv. Sociální zařízení jsou stará a nevzhledná, avšak čistá, otevřená 24 hodin a teplá voda tekoucí celý den není na žetony. Kladně hodnotím množství sportovního vybavení, které je volně k dispozici ve velké bedně u hřiště. Kromě kolotoče, kuželek a ping-pongových stolů je v kempu pro děti i menší “lanové centrum”. Je možné si zapůjčit gril. Velmi příjemným překvapením bylo ohniště připravené k podpálení a hranice suchého dřeva v jeho blízkosti. Našli jsme i kovové vidličky k opékání buřtů.

Kemp má však i své stinné stránky. Klíče od chatek jsme museli vrátit poslední den už v devět hodin ráno, což je dost neobvyklé. Majitelka je vysloveně protivná. Kemp jsme spolu s dalšími devíti rodinami obsadili v podstatě celý a řada z nás měla s majitelkou nějaké nepříjemnosti. Já jsem dostal vynadáno, že jsem po 12 letech první (hlupák), kdo do kempu netrefil. Jiná rodina to schytala, když si dovolila chtít zaplatit v předvečer posledního dne a nikoli až v den odjezdu ráno jako všichni ostatní. A po dalších chtěla majitelka, aby zaplatili za šest lidí, ačkoliv jich bylo jen pět. Prý spali v “šestimístné chatce”, což je zcela absurdní, jelikož kromě jedné apartmánové chatky a bungalovů jsou všechny chatky v kempu stejné. Co nám však ztrpčovalo pobyt nejvíce byl pronikavý zápach naftalínu přítomný ve všech chatkách. Za celý prodloužený víkend jsme to nikdo nevyvětrali, přestože někteří větrali i v průběhu chladné noci. Mně z ložního prádla načichlo i pyžamo, které zapáchalo naftalínem ještě doma. To, že se naftalín do skladu ložního prádla skutečně na podzim umisťuje, potvrdila i uklízečka. Jen paní majitelka, když si na zápach organizátor naší výpravy v den odjezdu stěžoval, tvrdila, že o něčem takovém neví a že naftalín se už přece dva roky neprodává. Asi si udělali zásoby na několik let dopředu.

Chatová osada U Lesa

Okres: Znojmo
12. 08. 2012
Od: m.b.

Letos jsme zde byli na dovolené.při příjezdu jsme se šli nahlásit na recepci a byli jsme napomenuti že jsme přijeli brzy,že papíry se budou moci vyřídit nejdřív za hodinu.podotýkám že jsme přijeli v době oběda a paní recepční se asi potřebovala naobědvat a my jsme jí otravovali,protože když jsme šli za hodinu vyřizovat papíry,tak se kupodivu žádné nekonaly.rovnou jsme dostali klíče a hotovo.nevím proč to nešlo hned.ubytovaní jsme byli v mobilhaimu.to bylo naprosto super a luxus.ovšem v kempu si nekoupíte ani suchý rohlík.musíte sejít asi 300-400 metrů z dost prudkého kopce do dalšího kempu-vranovská pláž,kde už najdete vše potřebné od stánků,samoobsluh,restaurací,letního kina a sportovního vyžití.na dovolené se nám líbilo,ale kdyby měli pořádně nafocené celé okolí kempu,a hlavně ten strašný kopec do kempu nikdy bych sem nejela,protože ke konci týdne už mi z toho kopce docházely síly a už jsem odmítala opouštět kemp.

Chatová osada U Lesa

Okres: Znojmo
03. 07. 2012
Od: Roubal Jiří

Dobrý den chtěl bych se zeptat na ubytování pro 6 dospělých nejlépe po dvou. od 5.7 do 8.7 Děkuji Roubal

Chatová osada U Lesa

Okres: Znojmo
22. 05. 2012
Od: Šváchová

Dobrý den, máme zájem o 4-lůžkovou chatu se soc. zařízením. Od 30.6.-8.7.2012. Napište mi prosím, zda máte volno a cenu za týden pobytu.Jsme 2 dosp.+2 děti (4 a 8 let).Děkuji

Chatová osada U Lesa

Okres: Znojmo
08. 08. 2010
Od: Lenka Myslikovjanová

Dobrý den, chtěla bych si rezervovat jednu chatku v kempu ve dnech od čtvrtku 12.08.2010 na dva až tři dny, jestli je to možné. Napiště mi prosím, zda je volno v tomto termínu a kolik bude cena pobytu. Děkuji Myslikovjanová Lenka

Chatová osada U Lesa

Okres: Znojmo
03. 07. 2010
Od: Jana

AŽ DO KONCE SRPNA OBSAZENO !!!! ŠKODA :-(

Chatová osada U Lesa

Okres: Znojmo
22. 06. 2010
Od: Iveta Lankašová

jsou ještě chatky volné v termínu 09.08.2010-22.08.201O ?