Soubory cookie zlepšují funkci stránek, používáním těchto stránek souhlasíte s použitím cookie více informací
Úvod Mapa Recenze Počasí Přihlásit Informace Schránka(0) Letní soutěž
Hledat Schránka(0) Mapa

Recenze:

Leneee
Byli jsme na týden v pokojích v budově s plnou penzí na začátku července. Byli jsme nadšení. Není to sice žádný luxus, ale ten jsme ani nehledali. Vpodstatě odpovídající ceně. Krásné klidné místo, pokoje čisté, jídlo výborné, personál většinou příjemný, příjezdová cesta sice ne úplně standardní, ale jde v pohodě zvládnout. Signál ani Wi-Fi není, ale na dovolené je to vlastně i vítané. Areál má různé atrakce a aktivity pro děti i dospělé. Ale počítejte, ze se krom volejbalového hřiště za vše platí a ne úplně málo.. Bazén byl čistý a každé ráno ho i čistili. Za nás jen doporučujeme ... normálním nenáročným rodinám s dětmi - úplně ideál!

Milan Zajicek
Nádherný kout přírody bez led osvětlení, baru, restauraci, hospod, praček, kuchiněk, houpaček a hřišt. Asi jedno z posledních opravdu přírodních tábořišt v republice. Super. Bez front u sprch. Žádné tu nejsou! Prostě tábořiště!! Inspektoři z TV by tu asi omdleli.

Zelvicka
Tento kemp už nikdy, zarostlý vysokou trávou. Chaty zničené, neudržované v dezolátním stavu. Postele za krále klacka, které rozpadají matrace 40 let staré z kterých lezou pružiny. Paní je neochotna, kuchyňka je je vybavena, žadne hrnce, příbory ani panvičky.Proste uz nikdy a chaty drží silou vůle na pochybných postavcich.Je to drahy kemp a je jako z hororu. Příroda a okolí je nádherné.

Jan Lelek
Špína, pavučiny, milion šest pavouků v každém rohu, postel obalená v pavučinách je jméno tohoto kempu. Pod dveřmi je tolik prostoru, že v noci tudy táhne a trocha úklidu by tento chatky taky neuškodila. Doufám že péče o tento kemp se zlepší a mohu se těšit až hp příště navštívím.

Renata
Při příchodu bylo vše ok, potom přišli bezdomovci pod vlivem a motali se nám kolem stanu a personál to vůbec neřešil!!! Obtěžovali nás a zpívali nám hned u stanu. Jediné o co jde personálu je o prachy!!!

Michal Kobza
Dosud nejlepší kemp, který jsme navštívili. Vybavenost, přístup personálu, ceny, vyžití, místo samo o sobě, to všechno nás nadchlo natolik, že plánujeme nejeden návrat.

Jana Zekanova
V tomto kempu jsme byli loni 2019 pod stanem a letos jedem do chatky a moc se těšíme .Všude čisto klídek a pohoda .

Zuzana
Ubytování v chatkách nic moc, neteče teplá voda a na kemp je jedna sprcha, restaurace otevřená od 17:00. Kemp zamrzl tak v roce 1980. Fakt HRŮZA

Dáša
Zdravím všechny od Včelky, velmi příjemní a srdeční majitelé, krásné prostředí pro ty, kteří milují surovou (ne umělou a betonovou) přírodu.Tito lidé, takovou přírodu milují a jejich ochota vyhovět a zajistit pro lidičky pohodlí kempování je nad očekávání. Cítila jsem se jako doma a jsem ráda, že jsem tyto lidi poznala, važme si jich, začínám si myslet že ubývají.Leni ať se Vám daří a jste stále stejní.

Aneta
Moc se mi u vás líbilo. Už se k vám zase těším

Chatky Budovy
Koupání v kempu nebo blízko:
 • Archiv rezervací:

  Termín od 3.7.2020 | Kemp Na Břečkárně
  1 místo malý karavan (u vody nejlépe u mostu) i bez elektřiny + 1 stan, 4 osoby
  Místo nejlépe u mostu ale nevím zda tam nebude velký pro

  Termín od 3.7.2020 | Camp Pálava - Nové Mlýny
  1 místo pro stan, 2 osoby
  Dobrý den, prosili bychom o rezervaci jednoho místa pro

  Termín od 17.8.2020 | Kemp Nechranice
  4L chatka, 3 osoby
  Máte ještě volné místo?

  Termín od 27.7.2020 | Camp Varry
  2L chatka a 2 osoby
  Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli platí cena 246,

  Termín od 26.6.2020 | Kemp Ahoj
  Chatka 2 osoby
  Dobry den hledam ubytování pro 2 osoby chatku .mate voln

  Termín od 4.7.2020 | Autocamping Rozkoš
  Chatka pro 2 dosp.os.

  Termín od 18.7.2020 | Camping Olšina - Lipno
  2xchatka
  Dobrý den, poptávám 2 chatky pro 2 rodiny (2dosp.+2 děti

  Termín od 18.7.2020 | Kemp Keramika
  4L chatka
  Nebo kdykoliv od 18/7 -23/8

  Termín od 6.6.2020 | Autokemp Česká Brána
  2 osoby ,chatka 2L

  Termín od 20.8.2020 | Pension a Kemp Vyhlídka
  1x4 a 1x5
  Dobrý den,. rádi bychom se Vás touto cestou zeptali, zda