Resort Beach Nová Živohošť nabízí ubytování ve zděných bungalovech a apartmánech s vlastním sociálním zařízením.
Dlážděné chodníčky s romantickým osvětlením vedoucí mezi lavičkami a vzrostlými stromy spojují rezidenční část s restaurací a dětským hřištěm. K areálu patří 200 m travnaté pláže přehrady Slapy (hostům jsou k dispozici lehátka), velké molo s přípojkou elektřiny a vody, hřiště na beach-volleyball a nohejbal, ping-pong, šlapadla, kanoe, kola a další služby, vše v ceně ubytování.
Klidné a čisté prostředí, vstřícný personál a dostupný komfort pro Vaši ideální dovolenou...cena je za celý bungalov a za celý apartmán pro 1-6 osob.
!!!!! Máme připravenu spoustu nového sportovního vyžití a jako vždy zdarma v rámci ceny za ubytování!!!!!! Kanoe, volejbal, ping pong, půjčovnu kol....a mnoho dalšího, těšíme se na Vás.
ANIMAČNÍ PROGRAM v Resort Beach v červenci a srpnu!
Vyzkoušejte i vy služby, na které jste zvyklí ze zahraničních